MEZOTERAPIA IGŁOWA

      Najnowsza metoda odmładzania skóry !!!

Profesjonalna mezoterapia igłowa  jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów na twarz, szyję, dekold i inne partie ciala  do skóry na głębokość 1 mm. przy pomocy mikroiniekcji pistoletem MESOGUN  wyposażonym w komputerowy system oprogramowania konfiguracji zabiegu , oraz metodą nappage. Te metody pozwalają ominąć barierę naskórkową która blokuje wchłanianie preparatów. Już samo nakłuwanie bardzo korzystnie wpływa na przebudowę skóry.

Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u osób z delikatną , wiotką i odwodnioną skórą która traci jędrność. Jest to najnowszy nie chirurgiczny sposób na załagodzenie zmarszczek i poprawę kondycji skóry. Dziala przeciwstarzeniowo, utrzymuje elastyczność naskórka i włókien kolagenowych.

Zadanie: lifting, likwidacja płytkich zmarszczek, spłycenie głębokich zmarszczek, odżywienie skóry, przywrócenie nawilżenia, likwidacja przebarwień, likwidacja podków pod oczami, likwidacja tkanki tłuszczowej, redukcja łysienia, wzmocnienie słabych włosów, zapobiega powstawaniu wolnych rodników, działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, poprawia kondycję tkanki łącznej, wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa z komórek substancje toksyczne.

Czy zabieg mezoterapii igłowej jest bolesny?

Nie!  Jedynie przy bardzo wrażliwych okolicach ust czy bruzd nosowych można odczuwać lekki dyskomfort.

Jak wygląda skóra po zabiegu ?

Precyzyjne wkłucia pistoletem minimalizują ślady na skórze. Mogą jedynie pojawić się lekkie zaczerwienienia w miescach nakłuć lub małe opuchnięcie które szybko ustępuje.

Przeciwskazania:chorba nowotworowa, nieuregulowana cukrzyca, ciąża, karmienie piersią, egzema, łuszczyca, zmiany spowodowane wirusem opryszczki.

– Mezoterapia igłowa pod oczy:                            

cienie pod oczami – 250 zł

– profilaktyka przeciwzmarszczkowa (- 250 zl           

– zmarszczki ( utrata jędrności,wiotkość)- 500 zł

Cykl terapeutyczny wymaga kilka zabiegow wykonywanych w odstępach 7-14 lub 3 miesiące ( w zalezności od rodzaju zastosowanych ampułek medycznych)

Mezoteriapia igłowa twarzy

profilaktyka przeciwzmarszczkowa – 350 zl,  twarz+ szyja – 400 zł ,  twarz+szyja+dekold – 550 zl

– zmarszczki,utrata jędrności – 500 zl,  twarz+szyja- 650 zl, twarz+szyja+dekold- 800 zl 

Mezoterapia igłowa dłoni

– profilaktyka nawilżająca – 300 zl

– duża utrata jędrności – 500 z

Mezoterapia iglowa na pobudzenie cebulek wlosów– jest zabiegiem bardzo skutecznym. Przebijając się przez warstwę rogową naskórka powoduje wzmocnienie struktury włosów.

Cena zabiegu  – 250 zl   

 Cykl terapeutyczny wymaga 6-8 zabiegów w odstępie 3 tygodniowym.